انتخاب وسایل برای افتتاح یک کافی شاپ

انتخاب وسایل برای افتتاح یک کافی شاپ

SHARE:

افتتاح یک کافی شاپ می تواند بسیار هیجان انگیز و متفاوت باشد. با فرض اینکه شما قبلا سایر گام ها را برداشته باشید، مثلا یک محل مناسب انتخاب کرده باشید ی...

افتتاح یک کافی شاپ می تواند بسیار هیجان انگیز و متفاوت باشد. با فرض اینکه شما قبلا سایر گام ها را برداشته باشید، مثلا یک محل مناسب انتخاب کرده باشید یا به فکر تامین مسایل مالی بوده باشید قدم بعدی خرید وسایل مورد نیاز است.

وسایل مورد نیاز برای کافی شاپ بیشترین میزان بازگشت سرمایه را برای شما به همراه دارد. اگر کیفیت وسایل به اندازه کافی خوب باشد، شما نوشیدنی های با کیفیت بالا و خوشمزه آماده خواهید کرد و مشتریان از شما راضی خواهند بود و مجددا به شما سر خواهند زد.

وسایل مورد نیاز

دستگاه های قهوه ساز

بعد از تهیه کردن دانه های قهوه از یک منبع که قهوه های با کیفیت ارائه می کند مهم ترین قدم شما برای افتتاح یک کافی شاپ خریدن دستگاه های قهوه ساز است. مردم برای خوردن قهوه های ساده به کافی شاپ نمی آیند. آنها می آیند تا انواع لاته، کاپوچینو و موچا را امتحان کنند. این قهوه ها که بر اساس نوشیدنی های اسپرسو تهیه می شوند بیشترین سود را برای شما دارند و همه آنها نیاز به یک قهوه ساز اسپرسو دارند.

ما توصیه می کنیم که بهترین نوع قهوه ساز را از بازار تهیه کنید و همه رمز و رازها را در مورد آن به خوبی یادبگیرید و از آنها استفاده کنید.

پودرکن اسپرسو

دستگاه قهوه ساز شما بدون اینکه یک قهوه پودر شده خوب درون آن بریزید چیزی به شما تحویل نخواهد داد. زمانی که دانه قهوه را پودر می کنید، سطح خارجی قهوه یک روغن و مواد خاصی از خود تولید می کند که همان طعم متفاوت را در محصول نهایی ایجاد می کند. شما باید قهوه های یک اندازه و یک شکل داشته باشید تا طعم نهایی قهوه شما همیشه یکسان بماند. پودرکن های اسپرسو همان پودری را تولید می کنند که یک قهوه ساز لازم دارد تا بهترین محصول را به شما ارائه کند. شما احتمالا دو پودر کن مختلف نیاز خواهید داشت. یکی برای دانه های اسپرسو و دیگری برای دانه های decaf.

پودر کن صنعتی

مشتری ها برای سود رساندن به شما به سراغتان می آیند ولی بعضی وقت ها لازم است شما عشقتان را به دانه های قهوه به خوبی نشان دهید. این دستگاه در هر بار قهوه های بیشتری را پودر می کند و برای بالا بردن سرعت لازم است.

قهوه دم کن فوری

از آنجایی که تمرکز شما روی اسپرسو خواهد بود ما پیشنهاد می کنیم یک قهوه دم کن فوری بخرید. فروش شما از قهوه های معمولی بیش از ۳۰ درصد نخواهد بود.

قهوه دم کن صنعتی

ما توصیه می کنیم یک دم کن صنعتی و با کیفیت تهیه کنید که با آن بتوانید نوشیدنی های اسپرسوی سرد هم درست بکنید. و البته این دستگاه باید بصورت بی صدا کار کند.

یخچال ها

شما به یک یخچال صنعتی یک در یا دو در و یک یخچال بوفه ای که زیر دستگاه اسپرسو قرار بگیرد نیاز دارید. و البته یخچالی در پشت مغازه برای نگه داری شیر برای زمان طولانی

آب

یک فنجان قهوه از ۹۸ درصد آب تشکیل شده است. بنابراین کیفیت آب مهم است. اگر آب مغازه شما از املاح زیادی تشکیل شده است قهوه ساز شما در کمتر از یکسال خراب می شود.اگر لازم است از یک فیلتر برای تسویه آب استفاده کنید.

ظرف شوی برقی

شستن ظرف ها یکی از مسایل کلیدی در کافی شاپ است. درست است که فنجان های کاغذی گزینه مناسبی برای ارسال قهوه به بیرون هستند ولی مشتری ها از خورد قهوه در ماگ های شیشه ای بیشتر لذت می برند. یک ظرف شوی برقی می تواند گزینه خوبی برای شستن همه ظروف شما باشد.

دستگاه کارت خوان

این روزها بیشتر مشتری ها از کارت های بانکی برای پول دادن استفاده می کنند. باید به بانک مراجعه کنید و درخواست یک کارت خوان بدهید. همچنین خوب است که امکان دریافت پول از طریق روش های جدیدتر اینترنتی نیز برای کارتان فراهم باشد.

صندوق فروشگاهی

شما همچنین باید برای افرادی که میخواهند بصورت نقدی وجه قهوه را پرداخت کنند یک صندوق کوچک فراهم کنید. دستگاه هایی با قابلیت لمس صفحه نمایش برای ثبت سفارش نیز گزینه مناسبی است. مهم این است که در زمان خرید با نحوه کار کردن این دستگاه ها آشنایی پیدا کنید.

از کجا بخریم؟

فروشگاه هایی که الزامات افتتاح رستوران می فروشند بهترین گزینه هستند. نه تنها می توانید همه خریدتان را از یکجا بکنید بلکه ممکن است تخفیف خوبی بابت خرید کلی از فروشنده بگیرید.

هرگز یک کالای ارزان یا قبلاً استفاده شده را نخرید. مشتری ها کاملاً متوجه مزه می شوند. خیلی سخت است که متوجه عمر یک وسیله دست دوم بشوید یا اینکه چگونه از آن مراقبت شده است. حتی این کالاها گارانتی هم ندارند. هر پولی را که فکر می کنید از خرید این کالاها ذخیره کرده اید باید بعدتر برای تعمیر آنها هزینه کنید.

نظرات

وردپرس: 0
دیسکاز: 0