باریستا بودن: آیا گزینه ی خوبی برای شماست؟

باریستا بودن: آیا گزینه ی خوبی برای شماست؟

SHARE:

اگر به دنبال یک شغل هستید یا می خواهید شغلتان را عوض کنید خوب است که از مزایای باریستا شدن اطلاع پیدا کنید. یک موج جدی از علاقه مردم به قهوه در سراسر ...

اگر به دنبال یک شغل هستید یا می خواهید شغلتان را عوض کنید خوب است که از مزایای باریستا شدن اطلاع پیدا کنید.

یک موج جدی از علاقه مردم به قهوه در سراسر آمریکا و دنیا ایجاد شده است. بنابراین کافه ها و کافی شاپ های بیشتری در حال رشد هستند و این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت.

مزایای باریستا شدن

مزایای زیادی برای یک مهماندار وجود دارد. در مورد چند مورد از آنها صحبت خواهیم کرد. قبل از نام بردن از آنها ما فرض می کنیم شما عاشق قهوه هستید! بهترین مهمانداران افرادی هستند که اتشیاقشان به قهوه را نشان می دهند.

قهوه رایگان بنوشید

اگر شما عاشق قهوه هستید چه راهی بهتر از مهماندار شدن وجود دارد که همیشه قهوه رایگان بنوشید؟ انتخاب این شغل نه تنها به شما فرصت می دهد که انواع قهوه را بچشید، بلکه در طول روز می توانید از قهوه رایگان که حق شما هست بهره مند شوید.

اجتماعی باشید

اگر خلق و خوی ارتباط با افراد در شما وجود دارد به شما کمک می کند به یک مهماندار خوب تبدیل شوید. اگر شما دوست دارید گپ بزنید، با افراد جدید آشنا شوید، و در مورد اخبار روز صحبت کنید بنابراین شما از مهماندار بودن لذت می برید. مهمانداران در طول روز با افراد زیادی از جمله مشتریان ثابت صحبت می کنند.

ساعت کاری انعطاف پذیر داشته باشید

انتخاب شغل مهمانداری می تواند کمی انعطاف در ساعت کاری شما داشته باشد. شیفت کاری بین ۴ تا ۸ ساعت است. بنابراین می توانید شیفتتان را بعد از کلاس دانشگاه یا قبل از شغل دومتان انتخاب کنید. این یک امر معمول است که مهمانداران چند شغل دارند.

پتانسیل حقوق بالا دارید

مبلغ پرداختی به مهمانداران متفاوت است. بستگی به نوع شغل نیز دارد. همچنین به فرهنگ مردم آن منطقه و حتی اخلاق مدیران کافی شاپ نیز بستگی دارد. به عنوان مثال آیا در رسید پرداخت مشتری قید شده است که انعام پرداخت کنید؟ همچنین به میزان رفت و آمد به کافی شاپ نیز بستگی دارد. بعضی مهمانداران بین ۱۲ تا ۳۰ دلار انعام در ساعت دریافت می کنند. این را به حقوق پایه شان که بین ۸ تا ۱۰ دلار در ساعت است اضافه کنید.

امنیت شغلی دارید

با بدست آوردن توانایی های یک مهماندار خوب، می توانید در هر جایی که قهوه سرو می شود یک شغل داشته باشید. با محبوبیت قهوه که در حال رشد است می توانید در مکانهایی نظیر کافی شاپ ها، بارها، رستوران ها، و هتل ها کار کنید و کارتان را حفظ کنید.

نظرات

وردپرس: 0
دیسکاز: 0